O nasZmieniamy rzeczywistość, ratujemy wspomnienia

 - 

Spółdzielnia Socjalna Siedlisko to:

-miłość i szacunek do drwna,

- pasja połączona z pracą,

-tradycja, doświadczenie i profesjonalizm,

- ciagłe doskonalenie i dążenie do perfekcji,

- uczciwość i człowieczeństwo,

- rodzinna firma zajmująca się konstrukcjami drewnianymi.

Obszar działalności:

W głównej mierze obszar naszej działalności to województwo podkarpacie. Nasze prace można oglądać od ujścia Sanu o Bieszczady, od rzemyśla po Dębice. Działaliśmy również w takich miejscowosciach jak Starachowice, Ochotnica Dolna czy Staszów. .Tak naprawdę Jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie w każdym zakątku naszego kraju.

A tak przygotowujemy ofertę:

Każde zlecenie jest u nas traktowanie indywidualnie, ponieważ każdy klient ma swoje oczekiwania i potrzeby. Przed realizacja zawsze dokładnie słuchamy klienta i razem z nim ustalamy kształt, wygląd i funkcjonalność konstrukcji oraz zakres prac. 

Po takiej rozmowie przygotowujemy projekt ( wizualizacja komputerowa), opis budowlany i kosztorys. Trwa to najczęściej od kilku do kilkunastu dni w zależności od rodzaju i stopnia skomplikowania prac. 

Tak przygotowana oferta zostaje w postaci elektronicznej lub papierowej zaprezentowana klientowi. Po jego akceptacji ustalamy termin i przygotowujemy się do pracy.

.

 

  • DSCF7191
  • 281580_221877454524422_4993809_n
  • DSCF7184
  • P1360808
  • DSCF6120
  • DSCF6070

 

Skontaktuj się z nami

 

Kontakt

 

Wyślij wiadomość

Jeżeli potrzebujesz fachowej porady, zaufanego wykonawcy, który pomoże Ci odzyskać wyjątkowych charakter budynku drewnianego - skontaktuj się z nami.

Adres

Spółdzielnia Socjalna "SIEDLISKO"
ul. Niepodległości 5
36-050 Sokołów Młp.
tel: 695 843 259
Znajdź nas